HAKKIMIZDA

1980'den bu yana Serigrafi baskı sektöründe bulunan Mehmet Kaya tarafından, 20 yıl önce kurulan General Reklam; teknolojik gelişmelerin takibi, fuar katılımı, basın-yayın takibi konusunda kendini sürekli yenilemiş ve mesleki bilgilerini hep güncel tutmuştur. Çıkartma etiket, tekstil etiket, metal etiket, leksan panel dokunmatik etiketler, Elektronik devre pertinax baskı, asit indirme etiket ve serigrafi baskı hizmetleri zaten ana işimizdir. İşini seven, araştırmacı personeliyle birlikte serigrafi baskı konusunda diğer firmalardan ayrılmıştır.

General Reklam olarak; 2008 yılında günümüz şartları ve gelen talepler doğrultusunda havuz bilekliği imalatına başladık. Marka önemliliğinin farkında olup, General Reklam, Etiketix, T-Band marka tascili, Havuz Bilekliği, 1k mifare bileklik, tasarım tescili, Personel Devam Takip Bilekliği ve Aquapark Bilekliği içinde Faydalı Model tasarım tescilimizi aldık.

General Reklama ait tasarım patentli Havuz Bilekliği, 1K Mifare Bileklik, özel Aquapark Bilekliği ve kilitli sistem otel bilekliği, silikon bileklikler, Tyvex yırtılmaz bileklikler tamamen kendi imalatımızdır.

VİZYONUMUZ

Müşterinin önemi ve işimize verilen değerlerle çalışarak, pazar araştırmalarına önem vererek, teknolojik gelişmeleri ve fuarları takip ederek hizmet veriyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyon olarak başka firmalar gibi kopyalamadan; Sadece kendi fikrimiz ve tasarımlarımızla, yapılabilirliği olan farklı, sıradışı ve kullanışlı bileklikleri üretmektir.